Złote kolczyki od chłopaka

 

Bardzo lubię biżuterię i właściwie każdy z moich bliskich o tym wie. W domu mam więcej biżuterii niż ciuchów. Mój chłopak często daje mi w prezencie biżuterię. Przeważnie jednak były to pierścionki i to do tego bardzo delikatne. Kiedyś też dostałam od niego piękną srebrną bransoletkę z uroczymi charmsami.

Wiszące złote kolczyki pasują do wielu stylizacji

piękne złote kolczyki wisząceW tym roku mój chłopak bardzo mnie zaskoczył. W prezencie na naszą drugą rocznicę dostałam piękne złote kolczyki wiszące, które na końcach ozdobione były bardzo gustownymi czerwonymi okrągłymi kamieniami. Kamienie te świetnie komponują się ze złotem kolczyków. Mają one bardzo intensywny kolor, który mieni się na różne odcienie czerwieni i róży w zależności od intensywności i kąta padania na nie światła. Nie mogę się nadziwić, że mój chłopak wybrał dla mnie tak ładny model kolczyków, które chociaż są dość ozdobne to sprawdzają się świetnie również do codziennych stylizacji. Mój styl ubierania się jest dość prosty jeżeli chodzi o ubrania ale zawsze mam założone jakieś ciekawe dodatki, dzięki którym mój wygląd nie jest zbyt banalny. Kolczyki od mojego chłopaka miałam też ubrane na weselu naszych znajomych i też prezentowały się świetnie. Żeby były one dobrze widocznie to włosy upięłam w koka przez co nic nie zakrywało kolczyków. Moja sukienka była w kolorze koralowym, a więc złote kolczyki z kamieniem w odcieniach czerwieni bardzo do niej pasowały.

Po prostu uwielbiam swoje nowe kolczyki i gdybym mogła to nosiłabym je codziennie. Jednakże gdybym nosiła je cały czas to myślę, że przestałyby po jakimś czasie być dla mnie tak wyjątkowe. Chcę je teraz nosić na specjalne okazje. Mam w domu tyle różnej biżuterii, że do każdej swojej stylizacji mogę dobrać bez problemu odpowiednią do niej biżuterię.