Sprzedaż wyposażenia myjni samochodowych

Jeżeli podjęliśmy decyzję, o otwarciu automatycznej myjni samochodowej, pierwszą rzeczą nad jaką musimy się zastanowić to dostawca rozwiązań automatyki myjni. Na rynku funkcjonuje kilkadziesiąt dostawców gotowych myjni samochodowych. Są to głównie producenci niemieccy oraz japońscy. Koszt inwestycji w gotowe rozwiązanie myjni samochodowej zależy od wielkości myjni. 

Oferty sprzedaży myjni samochodowych

myjnie samochodowe sprzedażZakup co najmniej dwustanowiskowej myjni samochodowej to wydatek do 70 000 złotych. Producenci myjni samochodowych w standardzie proponują myjnie samochodowe do ośmiu stanowisk. Wyposażenia myjni samochodowej najlepiej szukać bezpośrednio u producenta. Po wpisaniu frazy myjnie samochodowe sprzedaż pojawia się mnóstwo ofert nawet na portalach aukcyjnych. Jeżeli jednak decydujemy się na tak dużą inwestycje, lepiej zainwestować w nowe wyposażenie. Oferty sprzętu używanego lepiej sobie odpuścić, gdyż może być on wątpliwej jakości. Koszty modernizacji oraz naprawa mogą być większe niż koszt zakupu nowego wyposażenia. Producent myjni samochodowych oferuje jednoczesny montaż na działce i podłączenie do systemu kanalizacyjnego. Wszyscy producenci automatycznych myjni samochodowych oferują na swoją technologię gwarancję oraz zapewniają pełny serwis posprzedażowy. Nowe automatyczne myjnie samochodowe najczęściej są to myjnie samoobsługowe. Klienci sami myją swoje samochody. Myjnie samochodowe są wyposażone w maszyny do pobierania opłat. 

Znalezienie dostawcy technologii myjni samochodowych nie jest trudne. Decydując się na taką inwestycję najlepiej skontaktować się bezpośrednio z producentem. W internecie jest pełno ofert sprzętu używanego, jednak przy tak dużej inwestycji należy kupić sprzęt nowy. Decydując się na zakup automatycznej myjni samochodowej mamy do wyboru bogatą ofertę.