Mistrz projektowania placów zabaw w Polsce

Mieszkaliśmy nad jeziorem i zawsze w cieplejszych terminach przyjeżdżało tu więcej osób. Było tutaj dużo rodzin z dziećmi, bo każdy chciał się wykapać w cieplejszej wodzie, niż ta morska, która teraz chyba od wielu lat nie zdążyła się nagrzać do odpowiedniej akceptowalnej dla człowieka temperatury. Jednak co robić u nas w deszczowe dni?

Place zabaw polskiego producenta

polski producent placów zabawOkazało się, że dzieci mogły pożegnać się z nudą, ponieważ w końcu pomyślano o ich potrzebach. Pewien polski producent placów zabaw stwierdził, że miejsce nad jeziorem będzie idealne do zabaw dla dzieci. Dlatego postanowił postawić plac zabaw na plaży i od paru tygodni nad jeziorem panował wzmożony ruch. Pamiętam, jak zareagowało moje dziecko na wieść o takiej atrakcji. Od razu ubrało buty i pobiegło na huśtawkę. Ja również się tam wybrałam, ponieważ zawsze należy sprawdzić gdzie będzie bawiło się nasze dziecko. Miejsce musi być bezpieczne. Gdy dotarłam na plac zabaw, znieruchomiałam. Wyglądał jak spełnione marzenia z mojego dzieciństwa. Były rożne tunele, most na którym można było bezpiecznie ćwiczyć swoją sprawność, a nawet ścianki do wspinaczki. Oczywiście oprócz tego dodatkowego wyposażenia, były też tradycyjne atrakcje placów, takie jak na przykład zjeżdżalnie, piaskownica, huśtawki i karuzela. Każde dziecko oblegało plac i wszystkie radośnie krzyczały i bawiły się bez końca. Moja córka również pokochała ten plac.

W okresie letnim byłyśmy stałymi bywalczyniami na placu. Dzięki temu, że postawiono tam ten mistrzowski plac marzeń, moja córka mogła poznać wiele innych dzieci, które przyjeżdżały ze swoimi rodzinami nad jezioro. Był to bardzo dobry pomysł, bo nawiązywanie relacji na placach zabaw zawsze się przydaje. Cieszyłam się, że moje dziecko w końcu przestało się nudzić.