Transfer na lotnisko prywatnym minibusem

 

Przed wylotem za granicę z lotniska bardzo często zastanawiamy się jak na to lotnisko dotrzeć. Nie każdy chce zostawiać samochód na parkingu na dłuższy okres czasu. Co więcej, nie wszyscy mają kogo poprosić o pomoc w tej kwestii. Na szczęście dzisiaj w każdym mieście działają firmy oferujące transfery na lotnisko. To najwygodniejsze rozwiązanie.

Do lotniska busem lub taxi bagażowym

szybki transfer na lotniskoJeśli chcemy dotrzeć na lotnisko szybko i bez swojego samochodu to mamy kilka rozwiązań. Najpopularniejsze to skorzystanie z oferty firm transportowych, które oferują szybki transfer na lotnisko z dowolnego miejsca w mieście. Bus odbierze nas z miejsca zamieszkania i dowiezie do lotniska w krótkim czasie. Nie trzeba wtedy szukać parkingu czy martwić się tym, że nie będzie miał kto nas zawieźć. Drugim rozwiązaniem jest taxi bagażowe, ale koszty dotarcia na lotnisko taksówką mogą być naprawdę spore. Różnica jest taka, że w przypadku busa już przy jego zamawianiu ustalamy cenę transferu. Natomiast cena kursu taksówką zależy od taksometru a stawka jest tym wyższa, im bardziej nietypowa pora transferu. Skorzystanie z minibusa od prywatnej firmy transportowej to gwarancja wygodnego transferu i optymalnej jego ceny. Prywatne minibusy jeżdżą też na stałych trasach pomiędzy miastem a najbliższym lotniskiem, ale wtedy trzeba dotrzeć na przystanek, z którego taki minibus wyrusza w trasę. Lepiej jest po prostu wynająć busa na konkretny kurs ze swojego domu prosto pod terminal odlotów.

Podróż z lotniska może być bezstresowa, bo nie trzeba się obawiać o pozostawiony na parkingu samochód. Wystarczy skorzystać z oferty firm transportujących busem na lotnisko. Transport z domu pod sam terminal nie będzie kosztować dużo, ale w ten sposób oszczędzimy sobie sporo innych problemów.