Nowa sofa z funkcją spania

Miałam małe mieszkanie. Niestety, ten fakt gryzł się z moim uwielbieniem do przyjmowania dużej ilości gości. Nie miałam tyle przestrzeni, aby wszystkich ugościć. Moi przyjaciele, gdy przyjeżdżali z innego miasta, musieli wynajmować sobie pokoje w hotelu, bo miałam tylko jeden materac. Myślałam cały czas jak to rozwiązać.

Zakup wygodnej rozkładanej sofy

luksusowa sofa tapicerowana z funkcją spaniaWpadłam na pomysł, że w końcu przydałby się nam jakiś remont. Wykorzystałam pomoc koleżanki która jest architektem wnętrz i zaprojektowałyśmy nowy salon, by było w nim jak najwięcej przestrzeni. Najważniejszym zakupem całej tej zmiany była luksusowa sofa tapicerowana z funkcją spania, ponieważ była rozwiązaniem mojego problemu. Na początku, gdy była złożona, zajmowała bardzo mało miejsca. Nikomu nie przeszkadzała i było dużo przestrzeni w salonie. A po rozłożeniu swobodnie mogły na niej spać dwie osoby. Wybrałam sofę w kolorze brązowym, ponieważ taki kolor pasuj do wszystkich mebli i jest uniwersalny. Czarny byłby za ciemny, a biały mógłby się zbyt szybko pobrudzić. Teraz tylko trzeba było czekać na okazję, żeby przetestować sofę, tak więc zaprosiłam moje dwie przyjaciółki na babski wieczór. Przyjechały z daleka i cieszyły się, że nie muszą się już nigdzie do hoteli przemieszczać, tylko mogą spać u mnie. Sofę rozłożyłam w minutę i już pełniła funkcję wygodnego łóżka. W dzień również nam służyła, jako bardzo wygodne siedzisko do oglądania telewizji.

W końcu skończył się mój problem z brakiem możliwości przyjmowania znajomych na noc. Teraz mogą u mnie spać ze dwie osoby na sofie i jeszcze jedna na dmuchanym materacu. Tak więc jest bardzo dobrze i rozwiązanie to wszystkim się podoba. A poza tym sofa bardzo dobrze się prezentuje, ponieważ jest wykonana z należytą starannością.