Pojedyncze karnisze do salonu

Okno to najważniejszy element każdego salonu. W pustych ścianach jest jako pierwsze, i jako takie wpływa na całość wystroju pomieszczenia. To okno decyduje, w którym miejscu postawimy wygodną kanapę, a gdzie duży telewizor. I przez nie wpada dzienne światło tak potrzebne w budowaniu odpowiedniej atmosfery. Planując cały wystrój konfrontujmy nasze pomysły z możliwościami jakie daje układ okien i drzwi.

Pojedynczy karnisz do odważnych stylizacji  

karnisze pojedynczePlanowanie całego wystroju to niesamowicie ciekawa zabawa. Zabawa formą, kolorem i światłem. W tym wszystkim musimy brać pod uwagę układ okien i dobrać takie dodatki i rozwiązania, które nadadzą odpowiedniej atmosfery wnętrzu. Takiej, w której będziemy się czuć najlepiej. Więc co możemy zrobić z oknem? Zasłony i firany. Wieszając karnisze pojedyncze nadamy ogromnej lekkości pomieszczeniu i bez większych przeszkód będziemy mogli powiesić lekkie i wpuszczające wiele światłą firany. Rozwiązanie dobre dla domów i mieszkań posiadających niewielkie okna, albo tych w których te okna są bardzo efektowne. W pierwszej sytuacji potrzebujemy powiększenia przestrzeni i zagwarantowania dużych ilości światła dziennego, a w drugiej możemy pochwalić się ogromnymi oszklonymi ścianami i oknami do samej podłogi. Idealne rozwiązanie gdy mamy z nich niesamowity zapierających dech w piersiach widok. Widok na lasy, pola czy góry. Wtedy pojedynczy karnisz będzie idealnym rozwiązaniem pozwalającym na wygodne powieszenie tylko jednej, przeźroczystej zasłony.

Sklepy oferują cały wachlarz różnych modeli karniszy. Każdy z nich możemy dopasować do całej stylizacji mieszkania lub salonu. Multum kolorów i materiałów, z których są wykonane, a także ich profil i wykończenie gwarantują pełną satysfakcję z końcowego efektu jaki dzięki nim uzyskamy.