Problem z transportem motocykli

Mój chłopak uwielbia szybką jazdę oraz świat motocykli. Jeździ na różnego rodzaje zloty oraz aktywnie w nich uczestniczy. Jako jego dziewczyna staram się go wspierać nie tylko w życiu, ale i w realizowaniu pasji.

Jak transportować motocykle na zlot?

transport motocykliKiedy postanowił na zlot zabrać wszystkie swoje motocykle, okazało się, że mamy problem jak je przewieźć. Zaczęliśmy szukać firmy, która zajmuje się transportem motocykli. Pytaliśmy znajomych, rodzinę i bliskich przyjaciół. Szukaliśmy na portalach branżowych aż w końcu trafiliśmy na firmę, która świadczy usługę taką jak transport motocykli. Do przetransportowania motocykli mieliśmy osiem sztuk. Wiadomo było, że we dwójkę nie było możliwe, abyśmy nimi dojechali. Stąd pomysł, aby poszukać firmy do transportu motocykli. Firmy takie zajmują się tym profesjonalnie. Mają do tego odpowiedni sprzęt i narzędzia a przy transporcie motocykli, dbają o nie w szczególny sposób. Dzięki firmie transportującej motocykle, mogliśmy mieć pewność, że dotrą one bezpiecznie na miejsce. Mój chłopak chciał je zabrać wszystkie, ponieważ nie mógł się zdecydować, którymi się wybrać. W ten sposób jego problem został rozwiązany a ja byłam szczęśliwa, że mogłam mu pomóc. W zasadzie takie wsparcie w związku jest bardzo ważne. Cieszę się, że mogę być przy nim a jego pasja jest do pogodzenia z czasem, który możemy wspólnie spędzać. Sama uwielbiam poczuć wiatr we włosach. Czasem nawet się skuszę, aby poprowadzić motocykl samodzielnie, aczkolwiek nie mam jeszcze uprawnień, aby móc przemieszczać się po drogach. Myślę, że czas się nad tym zastanowić.

Po powrocie ze zlotu motocykle wróciły bezpiecznie z nami do domu a nam oprócz wspaniałych wspomnień pozostało polecać tego typu usługi. Kto wie, może mój chłopak wejdzie w stałą współpracę z tą firmą.