Ciąża na zdjęciach? Doskonały pomysł!

Ciąża nie bez kozery nazywana jest stanem błogosławionym dla kobiety. To czas szczęścia i radości. Nie pamiętam szczęśliwszych chwil w życiu niż te, które przeżywam obecnie, gdy jestem w ciąży. Czuję się pięknie i promiennie. I nawet tak częste i mało przecież przyjemne dolegliwości ciążowe nie są w stanie wpłynąć na mój doskonały nastrój. Ostatnio nawet zainteresowałam się profesjonalną fotografią ciążową.

Piękno ciąży ukazane na zdjęciach

fotografia ciążowa bydgoszczNiegdyś ciąża była uważana za stan raczej wstydliwy dla kobiety. Jasno udowadniają to dawne stroje ciążowe, które przypominały raczej bezkształtne worki, które miały na celu ukryć ciążowy brzuch kobiety. W dzisiejszych czasach ciąża to powód do dumy. Z ciążowymi brzuszkami z dumą pozują celebrytki, aktorki, piosenkarki i wszystkie kobiety showbiznesu. Coraz więcej kobiet decyduje się na fotografię ciążową. Postanowiłam do nich dołączyć i utrwalić na zdjęciach ten cudowny stan. Na szczęście szybko przekonałam się o tym, że fotografia ciążowa bydgoszcz to naprawdę nic dziwnego i coś, co jest dostępne bez większych problemów. Wystarczy tylko trochę się postarać, żeby znaleźć doskonałego fotografa. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że fotograf fotografowi jest nierówny i nie wszyscy są w stanie ująć piękno ciąży na zdjęciach. Jednak warto poświęcić trochę swoich sił, czasu i energii, by takiego fotografa znaleźć. Ja znalazłam i zdecydowanie tego nie żałuję.

Zdecydowałam się na sesję ciążową i po krótkich poszukiwaniach znalazłam idealnego dla mnie fotografa. Dzisiaj jestem już po sesji fotograficznej i z dumą dzierżę w dłoniach plik zdjęć, które wtedy zostały wykonane. Naprawdę, choć nigdy nie uważałam się za osobę bardzo fotogeniczną, uważam, że wyglądam na nich naprawdę świetnie.