Czym jest oprogramowanie SOGA?

Nazwa SOGA może nie mówić za wiele osobom, które nie miały styczności z oprogramowaniem sklepowym, gastronimicznym, bądź też marketowym. Niemniej jednak, bardzo szybko okazuje się, że takie oprogramowanie jest wręcz niezbędne w kontekście prowadzenia restauracji, fast fooda czy też szeroko pojętej gastronomii. Programy od tego wydawcy są czymś, co z całą pewnością ułatwi pracę oraz organizację. Niemniej jednak, co wchodzi w ich skład? 

Oprogramowanie, które odpowiada na wiele potrzeb

oprogramowanie sogaOprogramowanie to jest przede wszystkim pakiet różnych programów, które dotykają kwestii prowadzenia oraz organizacji gastronomii. Przede wszystkim, oprogramowanie to dotyka kwestii fiskalnych i pozwala między innymi na czynności takie jak obsługa wielu rachunków jednocześnie, graficzne odwzorowanie ułożenia stolików, łączenie i dzielenie rachunków, przejmowanie rachunków, dodawanie komentarzy, dodawanie rabatów, generowanie raportów oraz pracę w sieci. Oprogramowanie SOGA jest więc kluczowym narzędziem w kontekście prowadzenia restauracji. Dzięki zaawansowanym funkcjom, możliwą jest sprawna organizacja oraz przeprowadzanie zaawansowanych operacji, szczególnie w godzinach szczytu, gdzie restauracje zaczynają przeżywać największe natężenie klienteli. Poza tym, warto wspomnieć o tym, że istnieją dwie wersje takiego oprogramowania. Pierwsza o wersja podstawowa, druga natomiast to wersja XS. Dodatkowo, istnieje możliwość współpracy z profesjonalnym oprogramowaniem hotelowym, co jest tylko i wyłącznie dodatkowym atutem. 

Jak więc widać, SOGA i programy tej firmy to kluczowe narzędzie, które z całą pewnością będzie w stanie ułatwić prace w gastronomii zarówno samym pracownikom jak i ostatecznie samemu właścicielowi. W przyzwoitej cenie i z wieloma dodatkami oraz pakietami pomocniczymi, jest oprogramowaniem stworzonym z myślą o konkretnej klienteli.