Feminizowane nasiona marihuany

Wiele sklepów internetowych zajmuje się sprzedażą nasion marihuany, toteż nie powinniśmy mieć żadnego kłopotu z ich znalezieniem. W  tychże sklepach znajdziemy zresztą nie tylko ziarna, ale także najlepsze akcesoria dla growerów oraz fachową, konopną literaturę.

Sklepy z tanimi nasionami konopi

tanie nasiona marihuanyPestki marihuany możemy podzielić na te, które uprawia się wewnątrz pomieszczeń (indoor), na zewnątrz (outdoor) oraz tak zwane automatyczne, które rosną niezależnie od podłoża i nie potrzebują szczególnej opieki. Wśród nich natomiast znajdziemy nasiona regularne i feminizowane. Na czym polega różnica? Otóż zakup ziaren regularnych to zdanie się na ślepy los, a feminizowanych to pewność i gwarancja satysfakcji. Jest tak ponieważ w przypadku pestek regularnych nigdy nie wiadomo, jakiej płci będzie roślina, a w przypadku nasion feminizowanych, mamy gwarancję, że roślina będzie żeńska, czyli zdolna do wydania plonu. Tanie nasiona marihuany dostaniemy już za około cztery-pięć złotych, a gdy zdecydujemy się na większą ich ilość będzie zapewne jeszcze taniej. W dobrych sklepach online każda partia ziaren jest opatrzona informacjami o pochodzeniu, odmianie, dacie zbioru oraz dacie ważności. Co do ostatniego parametru, warto wiedzieć, że pestki marihuany, pod warunkiem, że są właściwie przechowywane, zachowają swoje właściwości nawet kilkanaście lat. Jednak nie służy im wilgoć oraz nadmiar ciepła, toteż znajdźmy im miejsce suche, zaciemnione, z temperaturą nieco niższą od pokojowej.

Chcielibyśmy polecić kilka sklepów stacjonarnych, ale w skali tak wielkiego kraju, jakim jest Polska, jest ich zaledwie kilkanaście. Zatem nie ma się czemu dziwić, że większość klientów robi zakupy w internecie, gdzie wybór jest większy, a ceny naprawdę konkurencyjne.