Fotobudka do wynajęcia na eventy reklamowe

Eventy reklamowe to zakrojone na szeroką skalę imprezy, których celem jest wypromowanie produktu lub marki. Firmy i agencje reklamowe organizują zarówno wystawne bale, jak i pikniki w plenerze dla całych rodzin, pokazy mody czy koncerty znanych gwiazd w centrach handlowych. Doskonałym urozmaiceniem takich imprez będzie wynajem fotobudki.

Fotobudka jako promocja marki

foto budka do wynajęcia w łodziPodczas organizacji eventu promocyjnego ważny jest dobry scenariusz imprezy. Wydarzenie powinno przyciągnąć wielu gości i być na tyle interesujące, że zapamiętają go na długo. Warto więc zadbać o co najmniej kilka różnych atrakcji, które urozmaicą event oraz zapobiegną nudzie. Dobrym pomysłem jest foto budka do wynajęcia w Łodzi. Wiele firm przygotowuje specjalne oferty dla sektora biznesowego. W tym przypadku fotobudka wpisuje się w dane wydarzenie. Może trafić na nią logo wynajmującej firmy oraz inne wybrane elementy (np. hasło reklamowe proponujące nowy produkt). Kolorystyka dobierana jest w taki sposób, aby automat wpisywał się w identyfikację wizualną marki i jednoznacznie się z nią kojarzył. To sprawia, że uczestnicy imprezy odbiorą cały wystrój jako spójną koncepcję. Wynajem fotobudki na eventy ucieszy zarówno młodszych uczestników imprezy (np. rodzinnego pikniku w parku czy wydarzenia organizowanego w centrum handlowym), jak i osoby dorosłe. Szybkie pstrykanie zdjęć pozwala mieć pamiątkę z takiego wyjścia, a zarazem dostarcza wiele zabawy. Warto zadbać, aby gadżety do zdjęć również kojarzyły się z daną marką. Firmy mogą dodatkowo dobrać papier ze swoim logo, na którym będą drukowane odbitki fotek.

Wynajem fotobudki na firmowy event promocyjny to pomysł, który coraz częściej jest wykorzystywany. W dobie fotografii cyfrowej i mediów społecznościowych uczestnicy imprez uwielbiają robić pamiątkowe zdjęcia, od razu wstawiać je na swój profil na Facebooku czy Twitterze. Fotobudki dają takie możliwości, ponieważ zdjęcia można nie tylko drukować, ale i przesyłać online.