Fotograf oferujący zdjęcia panoramiczne

Jako szef większej korporacji po wejściu na naszą stronę internetową zauważyłem, że tak naprawdę nie ma tam zdjęć naszych pracowników, naszego biura, czy też realizacji, a które byliśmy odpowiedzialni. Goła strona z samym tekstem. Taka panorama będzie idealną opcją.

Panoramy dla firm

panorama sferycznaOczywiście można będzie umieścić na niej jakieś grafiki, ale zdecydowanie bardziej chcieliśmy sprawdzić, czy nie lepiej po prostu zamówić odpowiedniego fotografa, który podejmie się zadania zrobienia kilkudziesięciu zdjęć. Fotograf korporacyjny ma przed sobą znacznie trudniejsze zadanie – była to panorama sferyczna. Nie jest tak, że ile pracowników, tyle musi zrobić zdjęć. Tych fotografii przeważnie jest kilka razy tyle, gdyż fotograf jeszcze musi wybrać te najciekawsze, które faktycznie prezentują się znacznie lepiej. Dlatego właśnie wiem, że fotograf wykonujący panoramy powinien mieć w tej branży spore doświadczenie. Postanowiłem więc wysłać kilka zapytań ofertowych do paru fotografów, którzy gdzieś mi się obiło o uszy, aby móc rozeznać się na tym rynku. Miałem konkretną liczbę pracowników oraz obiektów, które chcemy sfotografować, więc wierzyłem, że dzięki temu wycena będzie przebiegać bardziej sprawnie. Fotograf korporacyjny zgłosił się do mnie praktycznie po paru godzinach i widać było, że bardzo chce to zlecenie otrzymać. Nie chciałem nic utrudniać i przedłużać, a, że fotograf korporacyjny i biznesowy wywarł na mnie spore wrażenie już podczas rozmowy telefonicznej to stwierdziliśmy, że na pewno warto dać mu szansę.

Zamówiliśmy więc pracowników w konkretnym terminie w firmie, aby ci zdążyli się odpowiednio przygotować, a kobiety wymalować i zaczęliśmy sesję zdjęciową. Ta trwała praktycznie cały dzień, jednak efekty były bardzo ciekawe i napewno zdjęcia nadają się do wykorzystania.