Inwestycja w wydajny system

Mój hotel był miejscem gdzie zatrzymywali się miejscowi turyści oraz osoby przejezdne. Kilka lat temu miałem na prawdę sporą popularność. Na dodatek wszystko działało nie zwykle sprawnie, a moi pracownicy nie mieli większych problemów.

System usprawnił hotel 

program do obsługi hoteluNiestety gdy pojawiła się doba internetu wszystko uległo zmianie. Okazało się, że właściciele hoteli poszli z duchem czasu i usprawnili swoje przedsiębiorstwa poprzez różnego rodzaju systemy. Ja jako człowiek, który nie do końca nadążał za wynalazkami zostałem w tyle. Niestety szybko odbiło się to na moim hotelu i było widać wielką różnice pomiędzy punktami, które zdecydowały się pójść z duchem czasu, a tymi co nie chciały wdrożyć nowych rozwiązań. W pewnym momencie nie miałem innego wyjścia więc nawiązałem kontakt z osobą, która instaluje program do obsługi hoteli. Na spotkaniu opowiedziałem o problemach w wydajności mojego przedsiębiorstwa i specjalista zaczął tworzyć dla mnie specjalny program. Byłem z tego bardzo zadowolony, ponieważ było widać efekty. Na dodatek moi pracownicy od razu uznali, że takie rozwiązanie może być dla mnie na prawdę skuteczne. Gdy informatyk zainstalował odpowiedni program do obsługi hotelu i nauczył mój personel jak się nim posługiwać aby spełniał swoje zadanie doskonale wiedziałem, że nie popełniłem błędu. Po pewnym czasie gdy wszystko jeszcze bardziej się wdrożyło moje przedsiębiorstwo znacznie ruszyło do przodu i znowu stało się poważnym zagrożeniem dla konkurencji.

Cieszyłem się, ponieważ hotel był dla mnie bardzo ważną częścią życia. Doskonale wiedziałem, że warto w niego inwestować aby przynosił zyski. Na szczęście nowy program spełniał wszystkie standardy i świetnie radził sobie ze zwiększeniem szybkości i sprawności moich pracowników.