Kraty rolowane ze stali nierdzewnej i przeciwwłamaniowej

Monitoring to jedno z zabezpieczeń przeciwwłamaniowych. Równie ważny jest montaż odpowiednio dopasowanych krat, które zabezpieczą wnętrze sklepu, magazynu, baru, restauracji czy biura. W odróżnieniu od pełnych krat w formie żaluzji, rolowane kraty są dodatkowym zabezpieczeniem. Wyglądają elegancko i stylowo, nadając oryginalnego charakteru pomieszczeniom.

Stylowa krata do montażu w sklepie i biurze

stalowe kraty rolowaneJeśli szukamy ciekawego elementu, który będzie pełnił funkcje zabezpieczające przed włamaniami i kradzieżą, to kraty rolowane będą idealne. Wykonane z solidnej stali, są odporne na uszkodzenia. Nie rdzewieją i można je łatwo oczyścić z kurzu. Stalowe kraty rolowane są alternatywą dla dawnych krat wykonywanych w prosty, mało efektowny sposób. Dziś liczy się styl i wygląd zabezpieczeń. Zwłaszcza w witrynach sklepowych i innych lokalach, gdzie liczy się wizerunek prezentowany na zewnątrz, kraty powinny być odpowiednio zaprojektowane. Solidna stal zapewnia ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami, także przed przecięciem, uderzeniem czy próbą staranowania tego typu zabezpieczeń. Dają gwarancje wykonania na najwyższym poziomie i pozwalają by sklep prezentował się okazale. Kraty są ażurowe, tworzą ciekawą kompozycje prześwitujących, drobnych okienek, które nie przesłaniają szklanych witryn. Dzięki temu nawet po zamknięciu sklepu, klienci mogą przyglądać się prezentowanym na wystawie przedmiotom.

Solidne, stalowe rolety wykorzystywane jako kraty i umieszczane w witrynach sklepowych lub jako podwójna brama. Są bardzo praktyczne i modne. To alternatywa dla zwykłych krat. Zajmują mało miejsca i można je montować na dowolnej powierzchni. Tego typu kraty nadają się do okien, do otworów drzwiowych, do zabezpieczenia witryn sklepowych, barów i restauracji. Także w biurach mogą być odpowiednim zabezpieczeniem.