Kupienie stołu podnośnego do warsztatu

 

Miałem wielu znajomych, z którymi często współpracowałem. Byłem z tego zadowolony, bo wszystko zawsze zrobione było na czas, ceny były niższe a obsługa na najwyższym poziomie. Takie robienie interesów, to ja zdecydowanie doceniałem i nigdy nie zostawałem dłużny oczywiście.

Kupienie stołu warsztatowego u znajomego producenta

warsztatowy stół podnośnyMiałem w planie kupno stołu warsztatowego, ale jeszcze nie wybrałem nic konkretnego. Stół jednak był mi bardzo potrzebny i pracownicy już mocno naciskali. Zająłem się więc tym tematem zaraz po weekendzie. Zadzwoniłem do swojego przyjaciela, który był producentem stołów warsztatowych i poprosiłem, żeby polecił mi coś dobrego. Przyjaciel od razu powiedział, że do mojej firmy najlepszy będzie tylko warsztatowy stół podnośny i akurat w produkcji miał taki stół. Poprosiłem go, żeby wysłał mi katalog, w którym były zawarte wszystkie informacje na temat tego stołu warsztatowego, bo przed kupnem chciałem go jeszcze sprawdzić. Jak zawsze przyjaciel miał rację, ponieważ takiego stołu potrzebowałem. Kiedy pracownikowi pokazałem ten stół, to ucieszył się, że jest podnośny, bo to znacznie ułatwi mi wiele zadań. Zamówiłem u przyjaciela ten stół warsztatowy i jeszcze tego samego dnia po niego pojechałem. Kupiłem go na miejscu i od razu się rozliczyłem. Wiedziałem, że na stół w mojej firmie czekali pracownicy i nie chciałem tego odkładać w czasie. Wszystko załatwiłem w ciągu jednego dnia. Stół warsztatowy, który kupiłem był niezawodny i solidnie wykonany.

Z przyjacielem od samego początku prowadzenia działalności współpracowałem i zawsze byłem zadowolony. On też nie raz zlecał mi jakieś drobne prace, które wykonywałem dla niego osobiście. W tym roku planujemy wspólnie spędzić urlop i jestem przekonany, że będzie fajnie.