Męski rower trekkingowy

 

Z bólem serca muszę przyznać, że jestem osobą, która przez siedzący tryb pracy nieco się zaniedbała. Na myśli mam tutaj nadprogramowe kilogramy. Rzecz jasna udałem się z tą sprawą do dietetyka, jednak i ten doradził mi uprawianie sportu. Stwierdził, że dla mnie najlepszą opcją będzie jazda rowerem. Ja takiego sprzętu nie miałem, więc musiałem zakupić jakiś trekkingowy rower.

Trekkingowy rower dla mężczyzny

rowery trekkingowe męskieGdy zdałem sobie sprawę z tego, że bardzo się zaniedbałem, przez jakiś czas było mi dość smutno. Byłem nieco zagubiony i nie wiedziałem co powinienem zrobić, by ten stan rzeczy zmienić. Poradziłem się jednak swojej przyjaciółki i ta poleciła mi wizytę u dietetyka. Ufam jej bardzo, więc zrobiłem dokładnie to, co mi doradziła. Pani dietetyk była bardzo miła. Podczas wizyty poczyniliśmy wstępne ustalenia. Powiedziała również, że w moim wypadku bardzo ważny okaże się ruch. Doradziła mi przejażdżki rowerowe. Ja niestety takiego sprzętu nie miałem, więc od razu wybrałem się do sklepu z artykułami sportowymi i udałem się do działu, w którym znajdowały się rowery trekkingowe męskie. Poradziłem się sprzedawcy, który z nich okaże się dla mnie najbardziej odpowiedni i również poszedłem za jego radą, decydując się na konkretny model roweru. Byłem bardzo zadowolony ze swojego zakupu. Tego samego dnia udałem się na pierwszą przejażdżkę na nowym rowerze. Byłem bardzo zadowolony, czując że rozpoczynam nowy etap w swoim życiu.

Teraz staram się regularnie jeździć na swoim nowym rowerze trekkingowym. Ten rodzaj sportu bardzo przypadł mi do gustu. Oprócz niego stosuję się również do zaleceń pani dietetyk odnoszących się do kwestii jedzenia. Mój jadłospis był bardzo restrykcyjny, jednak to wcale mnie nie przerażało. Kierowałem się wszystkimi wskazówkami, ponieważ chciałem schudnać.