Modny czerpak bawełniany – gdzie dostać?

 

Od prawie dziesięciu lat prowadzę z mężem stadninę konną. Można u nas nie tylko nauczyć się jazdy konnej, ale istnieje możliwość zostania kilka dni na naszym terenie. Znajdujemy się spory kawałek od miasta, więc można tutaj porządnie odpocząć. Na tym chyba na najbardziej zależało. Aby znaleźć miejsce, gdzie można naładować baterie.

Bawełniany czaprak dla konia

eskadron czapraki bawełnianeCo pewien czasu wymieniamy akcesoria czy wyposażenie dla naszych koni. Tym razem padło na eskadron czapraki bawełniane. Kiedy zaczynaliśmy dopiero rozkręcaliśmy biznes, musieliśmy wiele się nauczyć. Jeśli chodzi o wyposażenie dla naszych koni, szukaliśmy i sprawdzaliśmy każdy jeden element, aby wybrać te, które najbardziej sprawdzają się u naszych przyjaciele czworonożnych, jakim i są konie. Kiedyś moda jeździecka nie była tak bardzo popularna, jak obecnie. Dlatego nie problem w internecie znaleźć sklepy jeździeckie, w których znajdzie się nie tylko odzież jeździecką, ale także wyposażenie dla koni. Z doświadczenia wiem, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością, dlatego warto czasami trzeba cierpliwości w szukaniu odpowiednich produktów. Czapraki bawełniane są dostępne praktycznie w każdym sklepie stacjonarnym, jak i online. Ceny wahają się pomiędzy sto a czterysta złotych. Cena jest zależna od kilku czynników, między innymi od producenta, materiału. W sklepie online wybrałam czapraki bawełniane w kolorze czarnym, granatowym i szarym. Zdecydowanie wolałam kolory standardowe niż te bardziej wymyślne, jak chociażby różowy. W stajni mamy chyba tylko kolor bordowy czerpaka bawełnianego, jeśli chodzi o tego typu barwy.

Mój mąż, Michał, śmieje się, że mam słabość do kupowania naszym koniom więcej produktów czy zabawek niż nam. Chyba faktycznie coś w tym jest, aczkolwiek staram się zachować jakiś umiar, rozsądek w tym wszystkim. Bo przecież łatwo zatracić się w tym.