Możliwości jakie daje odpowiedni model szlifierki

Prowadząc firmę budowlaną wiedziałem jak ważną rolę odgrywa odpowiedni sprzęt. Jest to największa inwestycja, która z czasem się zwraca. Ludzie, którzy mają do swojej dyspozycji solidnie przedmioty będą wykonywali swoje obowiązki dokładniej oraz lżej co znacznie poprawi czasową wydajność. Kolejnym atutem jest oczywiście bezawaryjność, która sprawia, że będziemy mogli zajmować się wykonywaniem zleceń, a nie chodzeniem po serwisach.

Nowa szlifierka w zakłądzie pracy 

model ets 150 3 eqJednym z kluczowych narzedzi, które chciałem ostatnio nabyć była szlifierka mimośrodowa. Jej zastosowanie było według mnie bardzo szerokie, ponieważ pozwalała na szlifowanie końcowe wypełniaczy co było częste w branży jaką reprezentowaliśmy. Dodatkowo jeżeli mieliśmy kontakt z powierzchniami drewnianymi zawsze był problem. Na szczęście model ets 150 3 eq był tak wykonany, że umożliwiał dokładne szlifowanie drewna przed woskowaniem. To pozwolało na oszczędność czasu oraz łatwiejsze wykonywanie tej czynności. Jeżeli chodzi o polerowanie powierzchni na wysoki połysk to również nie było z tym większych kłopotów. Okazuje się, że ten model idealnie przygotowuje takie powierzchnie i nadają się do tego rodzaju usług. Oczywiście do tego dochodzi możliwość końcowego szlifowania materiałów mineralnych, która była od czasu do czasu wykonywana przez moich fachowców.

Szlifowanie wykańczające drewna, lakierów oraz tworzyw sztucznych było chlebem powszednim. Właśnie dlatego ta szlifierka miała znaleźć się w naszym wyposażeniu, ponieważ stwarzała dodatkowy szereg możliwości w jednym urządzeniu. Pracownik miał dodatkowe narzędzie w ręce i szybciej oraz dokładniej mógł wykonywać swoje obowiązki. Ja jako przedsiębiorca zdecydowałem się na pięć sztuk. To miała być ważna inwestycja w mojej firmie.