Nadruki na fartuchach

Każda pani domu marzy o ładnym fartuchu kuchennym. Fartuch kuchenny nie tylko ma zabezpieczać odzież przed zabrudzeniami, ale także musi być ładny i dobrze dobrany do garderoby. Wiele klientek przy wyborze fartucha kuchennego kieruje się stylistyką oraz modą. Oczywiście fartuchy kuchenne są także dostępne w wersji męskiej oraz dziecięcej. 

Fartuch z nadrukiem

fartuchy z logoFartuchy stały się nośnikiem reklamowym. Wiele agencji reklamowych już dawno podchwyciły pomysł na nadruki reklamowe na fartuchach. Na fartuchach drukowane są nie tylko logotypy firm, ale także hasła reklamowe. Taki sposób komunikacji marketingowej jest bardzo skuteczny szczególnie w branży spożywczej. Wiele firm produkujących np.: przyprawy, czy makarony do swoich produktów, w ramach promocji, dodaje fartuch z logo. Fartuchy z logo są także używane w bardzo popularnych w ostatnich latach programach kulinarnych. Hitem rynkowym stał się fartuch kuchenny z logo popularnego programu kulinarnego. Jedna z platform aukcyjnych podała w statystykach sprzedaży, że jest jednym z pięciu najchętniej kupowanych produktów. Fartuchy z logo są także rozdawane jako gadżet reklamowy na różnego rodzaju eventach lub festynach. Oczywiście na rynku funkcjonują firmy, które mogą wyprodukować dowolną ilość fartuchów z dowolnym naszyciem. Na rynku istnieją już także agencje reklamowe, które specjalizują się w produkcji odzieży reklamowej.

Fartuchy są także w dzisiejszych czasach nośnikiem reklamowym. Fartuchy są zaliczane obok koszulek i bezrękawników jako najpopularniejsza odzież reklamowa. fartuchy są najczęściej używane do reklamy produktów spożywczych. Na fartuchach często spotykamy także reklamy restauracji oraz firm cateringowych. Czasami oprócz logotypów firm na fartuchach drukowane są hasła reklamowe.