Najlepszy fryzjer do rozjaśniania włosów

Natura przydziela nam pewien kolor włosów przy narodzinach. Możemy mieć włosy blond, czarne, brązowe, lub rude. Jednak rzadko która z kobiet w tych czasach, zachowuje swój naturalny kolor. Nie zgadzamy się z decyzją natury i same postanawiamy wziąć sprawy w swoje ręce. Dlatego też powstały salony fryzjerskie i farby do włosów różnego rodzaju.

Farbowanie odrostów u fryzjera

fryzjer łódźMój kolor włosów również mi się nie podobał. Miałam brązowe, wpadające w taki mysi odcień włosy. Źle się w nim czułam, więc już od najmłodszych lat zaczęłam kombinować z kolorami. Na początek był czarny, jako taki wyraz mojego buntu młodzieńczego. Jednak nie pasował mi również zbytnio. Później przechodziłam przez czerwienie, aż w końcu znalazłam idealny odcień dla siebie. Zostałam blondynką, a co się z tym wiąże? Konieczność farbowania odrostów co 3 tygodnie. Nie mogłam robić tego sama. Jeszcze przy ciemniejszych odcieniach można było farbować sobie samemu w domu, jednak do blondów potrzebny był już fryzjer łódź, który mógłby okiełznać blond kosmyki. Dlaczego nie warto rozjaśniać włosów w domu? Przede wszystkim, farby które są w sklepach nie są tak dobre, jak w profesjonalnym salonie. Możemy sobie zniszczyć włosy. Później są one spalone i łamią się nam końcówki. Ja znalazłam idealnego fryzjera, który potrafi sprawić, że nic mi się nie kruszą końcówki, a kolor jest żywy. Włosy również pozostają w świetnej kondycji. Nakłada mi maski i niebieską płukankę i zawsze jestem zadowolona z efektu jakie uzyskujemy na mojej głowie.

Nie ma co oszczędzać na włosach i testować różnych farb rozjaśniających w domu. To chemia i możemy zniszczyć sobie włosy. A przecież dla każdej kobiety bujna czupryna jest taka ważna. Włosy muszą być zdrowe, więc trzeba dbać zarówno o skórę głowy jak i o to, co już wyrosło.