Naszyjnik ze złota dla żony

Z Wioletą byłem od czterech lat. Szybko jej się oświadczyłem, gdyż wiedziałem, że była to kobieta mojego życia. Co roku z okazji rocznicy ślubu organizowałem wspólne wyjście do knajpy, jednak tym razem postanowiłem żonie dodatkowo kupić jakiś prezent. Wiem, że na pewno się ucieszy.

Podarowanie żonie złotego naszyjnika z okazji rocznicy

złoty naszyjnik damskiMoja żona uwielbiała nosić złotą biżuterię, jednak nie miała jej zbyt wiele. Była ona droga a Wioleta stawiała tylko na wysoką jakość. Dlatego wpadłem na pomysł, że kupię jej złoty naszyjnik damski, o którym marzyła od dawna. Wiedziałem nawet jak miał wyglądać, bo żona mi go kiedyś pokazała w sklepie. Miałem odłożone pieniądze na prezent dla żony i mogłem pozwolić sobie na taki wydatek. Na dzień przed rocznicą ślubu poszedłem do sklepu jubilerskiego na zakupy. Dostępny był ten naszyjnik, który upatrzyła sobie moja żona i od razu go kupiłem. Sprzedawca zapakował wszystko w bardzo eleganckie pudełko i włożył do torebki prezentowej. Następnego dnia kupiłem kwiaty i zarezerwowałem stolik w ulubionej restauracji. Oczywiście Wioleta była pewna, że idziemy tylko na kolację, jednak ja ją tym razem zaskoczyłem. Dopiero po kolacji postanowiłem wręczyć jej kwiaty i prezent. Była bardzo zaskoczona, ponieważ niczego się nie spodziewała. Kiedy otworzyła pudełko i zobaczyła ten naszyjnik, to była bardzo zaskoczona. Ucieszyła się i od razu go założyła. Wykonany był z najlepszej próby złota, co oczywiście nie umknęło jej uwadze. Był to idealny prezent.

Od tego czasu częściej kupowałem żonie prezenty. Były to drobiazgi, które jednak bardzo ją cieszyły. Doceniała każdy prezent a jej szczęście było dla mnie najważniejsze. Wiem, że spędzę z tą kobietą całe życie, bo ona nadaje jemu sens. Kocham ją ponad wszystko.