Niezapomniany bankiet w namiocie

Namiot staje się powoli czymś, co jest powszechnie stosowane i zyskuje różnorakie nowe przeznaczenia. Możemy wybrać się na wycieczkę pod namioty, jak za dawnych lat, ale równie dobrze możemy zorganizować koncert, czy nawet konferencję w namiocie i będzie to równie fantastyczne wydarzenie.

Namiot bankietowy, a zwykły namiot

namioty bankietoweTradycyjny namiot, jaki znamy pewnie z czasów młodości, jest niewielkich rozmiarów i idealnie nadaje się na wycieczkę. Zupełnie inaczej prezentują się namioty bankietowe. Są one nieraz ogromne – w końcu trzeba jakoś pomieścić pokaźną liczbę gości – i imponujące. Konstrukcje są różne, niektóre mniej, niektóre bardziej efektowne, ale jedno nie ulega wątpliwości. Możliwość zorganizowania jakiejkolwiek imprezy w takim namiocie robi wrażenie. Namiot bankietowy jest także solidniejszy, ponieważ musi być bardziej odporny na wszelkie załamania pogody niż tradycyjny namiot. Natomiast jego wnętrze możemy urządzić jak chcemy. Scena i widownia? Proszę bardzo. Stoliki i szwedzki stół jak w najlepszej restauracji? Nie ma problemu! Ogromny parkiet do tańca? Da się zrobić! Tutaj ogranicza nas już tylko nasza własna wyobraźnia, ponieważ w środku namiot może kryć, co tylko zechcemy. Nieraz organizuje się nawet profesjonalne konferencje właśnie w takich dużych namiotach i nie jest to nic niestosownego w jakiejkolwiek branży. Jest to przejaw kreatywnego myślenia. Każdy potrafi ogarnąć miejscówkę w najpopularniejszej sali bankietowej, ale zaplanować wszystko od początku – to już jest wyzwanie.

Bez względu na to, czy czeka nas bankiet, konferencja naukowa, ślub, czy koncert charytatywny – taki namiot może okazać się naprawdę wspaniałym pomysłem. Poza tym, ostateczne koszty wyniosą mniej, niż rezerwacja w pięciogwiazdkowym hotelu.