Otwarcie własnego biura księgowego

Pracując u ciotki w Sopocie zdobyłam spore doświadczenie. Po roku pracowałam już jako samodzielna księgowa i radziłam sobie ze wszystkimi sprawami. Ciotka powiedziała, że jestem przygotowana do samodzielnej pracy i mogłam wrócić do swojego miasta rodzinnego i tam zacząć działać.

Oferowanie profesjonalnych usług księgowych 

biuro księgowe bydgoszczCiocia przygotowała mnie do tego, żeby mogła poprowadzić samodzielnie firmę. Posiadałam odpowiednie doświadczenie i niezbędną wiedzę, więc mogłam zacząć działać. Byłam wdzięczna ciotce za pomoc, bo od zawsze marzyłam o tym, żeby prowadzić własne biuro księgowe Bydgoszcz była moim rodzinnym miastem i właśnie tam planowałam otworzyć firmę. Sprawdziłam zapotrzebowanie na rynku na usługi księgowe i wiedziałam dzięki temu, do jakiej grupy skierować swoją ofertę, żeby mieć klientów. Skupiłam się na małych przedsiębiorcach, bo ich zamierzałam na początku obsługiwać. Moje biuro księgowe ruszyło z początkiem czerwca i byłam zadowolona, że w tak krótkim czasie udało się załatwić wszelkie formalności. Ceny usług księgowych póki co miałam dość niskie, bo miały one zachęcić przedsiębiorców do współpracy z moim biurem. Klienci sami zaczęli się do mnie zgłaszać. Każdy, to pojawił się w moim biurze księgowym, współpracował ze mną na stałe, bo był zadowolony z profesjonalnej obsługi księgowej i cen, które jak na bydgoskie warunki były zdecydowanie najniższe. Radziłam sobie sama nawet z najtrudniejszymi sprawami, bo ciotka doskonale mnie do tego przygotowała.

Szybko moje biuro stało się znane w mieście nie tylko przez wgląd na ceny, ale też wysoką jakość usług. Przedsiębiorcy chętnie zgłaszali się do mnie po pomoc. Cały czas obsługiwałam małe firmy i prowadziłam biuro sama. Właśnie taka forma odpowiadała mi najbardziej.