Paczki w formie listu w kopercie E15

Pisanie tradycyjnych listów należy raczej do przeżytków, jednak firmy kurierskie oraz urzędy pocztowe wcale nie mogą narzekać na brak pracy. Każdego dnia wysyłana jest cała masa paczek, które pakowane są w rozmaity sposób. Na ogół paczka kojarzona jest z kartonowym opakowaniem, jednak nie jest to jedyny sposób bezpiecznej wysyłki towarów.

Wysyłanie kopert typu E15

koperta typu e15Nie wszystkie wysyłane na co dzień przedmioty wymagają pakowania do kartonu. Czasem ze względów praktycznych znacznie lepiej sprawdza się koperta typu E15. To idealne rozwiązanie do wysyłki ubrań, niewielkich płaskich przedmiotów, szklanych ramek oraz wielu innych rzeczy. Tego rodzaju koperta ma bardzo kompaktowe wymiary, dzięki którym pomieści w sobie naprawdę wiele różnego rodzaju przedmiotów. Co więcej, nie jest to zwykła koperta, ponieważ posiada ona także znajdujące się wewnątrz wypełnienie z folii bąbelkowej. Zapewnia ono pełne bezpieczeństwo nawet szklanym elementom, takim jak ramki na zdjęcia. Koperta ma jeszcze jedną ogromną zaletę – wychodzi znacznie taniej niż nawet niewielkich rozmiarów karton. Cena paczki jest zawsze zależna od wymiarów przesyłki, dlatego warto optymalizować koszta, wybierając właśnie kopertę. Wystarczy nakleić na niej znaczek, żeby nadać ją nawet zwykłym listem ekonomicznym. Jeżeli jednak będzie nam się spieszyło, będziemy mogli wybrać opcję priorytetu poleconego – w przypadku niewielkiego gabarytu cena nieznacznie wzrośnie, natomiast nasz adresat już następnego dnia odbierze paczkę.

Wybór koperty typu E15 to doskonałe rozwiązanie – zwłaszcza dla osób, które bardzo często coś wysyłają. Nadanie paczki w formie listu wychodzi znacznie taniej, korzyści jest jednak znacznie więcej. Warto o nich pamiętać, kiedy kolejny raz będziemy nadawali jakąś paczkę.