Piękne szafki nocne

Trudno wyobrazić nam sobie sypialnię, czy też chociażby kącik sypialniany, który pozbawiony jest szafki nocnej stojącej przy łóżku. Szafka tego typu umożliwia nam bezpieczne postawienie kubka z herbatą, położenie telefonu komórkowego, czy też ustawienie funkcjonalnej lampki, która umożliwi nam wygodne czytanie książki wieczorem.

Szafki nocne dla młodzieży

szafki nocne młodzieżowe z nadrukiemProducenci mebli w ostatnim czasie w swoim asortymencie zaczęli wyróżniać meble zaprojektowane z myślą o dzieciach, a w odrębnej kategorii również meble dla młodzieży. Te ostatnie charakteryzują się szczególnie ciekawą stylistyką. Doskonałym przykładem tej stylistyki są szafki nocne młodzieżowe z nadrukiem. Szafki tego typu, dzięki wykonanemu na ich powierzchni nadrukowi, cechują się zupełnie innym wyglądem niż standardowe szafki nocne. Nadruki, które wykonywane są na szafkach najczęściej związane są z zainteresowaniami młodzieży, ale równie często mają charakter wyłącznie estetyczny. W tym przypadku z reguły są to nadruki nawiązujące do motywu roślinnego. Nadruki wykonywane są w różnych kolorach, ale najczęściej dobierane są do koloru szafki na zasadzie kontrastu. Często nadruk pojawia się na froncie szuflady, co oznacza, że jest on stosunkowo niewielki, ale potrafi zaznaczyć się w przestrzeni całego pokoju i zwrócić uwagę na szafkę. Szafki realizowane są w różnych wielkościach, dzięki czemu bez żadnego kłopotu możemy dopasować je do naszych  różnorodnych potrzeb.

Producenci, którzy zajmują się wykonywaniem szafek nocnych z nadrukami, bardzo często umożliwiają swoim klientom wykonanie konkretnej szafki na zamówienie. Najczęściej zamówienie to ogranicza się do możliwości wykonania zaprojektowanego indywidualnie nadruku na określonej powierzchni zakupionej przez nas szafki nocnej.