Polecane torebki papierowe

Jeśli leży nam na sercu los naszej planety, sami możemy przyczynić się do tego, by odetchnęła pełną piersią. Wszechobecny plastik, który rozkłada się nawet tysiąc lat, przyczynia się do niszczenia środowiska naturalnego, niemal na równi z fabrycznymi wyziewami. 

Torebka papierowa od producenta 

torebki papierowe producentFoliowe siatki, jakie znamy z supermarketów są produkowane w tysiącach ton rocznie i mowa tu o zapotrzebowaniu jedynie lokalnego rynku. Koszt ich wytworzenia był tak niski, że mogły być dla każdego klienta całkowicie za darmo. Jednak dopiero kilkanaście lat temu udowodniono, jak bardzo dezintegrują one środowisko naturalne. Jedyną alternatywą dla tego typu torebek, są papierowe torby. Są one w stu procentach biodrgradowalne. To znaczy, że nie zalegają w środowisku naturalnym. Mało tego, rozkładając się tworzą naturalną ściółkę dla roślin i pożywienie dla niektórych mikroorganizmów. Zatem jeśli zainteresowały nas torebki papierowe producent ma je w najniższej cenie. Koszt wytworzenia dużej ilości torebek z papieru nie jest może porównywalny z wyprodukowaniem dużej ilości toreb foliowych, jednak w dalszym ciągu bardzo niski. Producent oferuje wiele wariantów toreb papierowych: bez uchwytów, z uchwytami, z nadrukiem, z logotypem, etc. Oczywiście szczegóły oferty znajdziemy na stronach internetowych producentów, dlatego nie ma większego sensu, by mówić o dokładnych cenach. Bowiem każdy producent ustala je indywidualnie. Oczywistym jest też fakt, ze stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne bonifikaty. 

Ekologiczne, papierowe torby to nie tylko kwestia naszego widzimisię, ale to kwestia przetrwania naszej planety. Jeśli środowisko naturalne będzie niszczone przez kolejne lata, pewne jest, że przyszłe pokolenia będą znały opowieści o czystych morzach i miastach, tylko z opowieści.