Profesjonalny DJ na imprezach

Każdy lubi czasem się pobawić. Ja zawsze weekend mam na regenerację, a w ciągu tygodnia pracuję za trzech. Zawsze mam dużo roboty i obowiązków. Pogodziłam pracę ze studiami dziennymi. Mogę bardzo wiele znieść, ale chociaż te dwa dni w tygodniu trzeba się dobrze wybawić. Najlepiej w towarzystwie przyjaciół.

Imprezy z najlepszym DJ-em w mieście

profesjonalny dj wodzirej na ŚląskPrzyznam, że nie jest mi obojętna muzyka jaką słyszę w klubach. Uwielbiam, kiedy jest jakiś DJ z prawdziwego powołania, który potrafi stworzyć taką muzykę, że wszyscy aż na kolana padają. Taki właśnie był pewien profesjonalny DJ wodzirej na Śląsk, który był gwarancją dobrej imprezy. Gdy tylko widziałam jego pseudonim na plakat, to wiedziałam, że muszę tam być, bo na pewno będę się dobrze bawić. Ludzie również uwielbiali jego muzykę i zaczął być coraz bardziej doceniany. Ostatnio też wybrałam się w weekend na zabawę, której przewodził. Już z daleka było go słychać, bo zawsze ma ze sobą własne porządne nagłośnienie. I już od początku rozbujał całe towarzystwo. Wszyscy w dobrych humorach, wiwatowali naszemu DJ-owi i tańczyli do rytmu. Nie cierpię muzyki z głośników, która jest pozostawiona sama sobie. Nie ma to jak muzyka, którą tworzy się na miejscu, w zależności od humoru, czy życzeń publiczności. Naprawdę nie ma lepszej zabawy niż taka w której DJ-em jest nasz ulubiony muzyk. Wszyscy moi znajomi ode mnie się nauczyli, że ten mężczyzna jest najlepszy i również już sami wyszukują z nim zabaw.

Podczas zabawy, zapomniałam o całym frustrującym tygodniu. DJ nawet specjalnie zagrał dla mnie kawałek, bo udało mi się go poprosić o moją ulubioną piosenkę. Zawsze jest do niego duża kolejka, bo każdy chciałby usłyszeć coś swojego. Tym razem to mnie się poszczęściło. Każdy będzie się dobrze bawił przy jego muzyce.