Profile do gablot – solidna konstrukcja

 

Łatwy w obróbce, lekki i powszechnie stosowany profil do gablot, posiada różnego rodzaju zastosowanie we współczesnym budownictwie, czy sklepikarstwie. Dzięki możliwości wykonania nawierceń oraz łączenia ze sobą profili oraz innych elementów konstrukcji, profil aluminiowy to powszechnie stosowany rodzaj łączenia konstrukcyjnego.

Profile aluminiowe – atrakcyjne gabloty

profile do gablotW dużej mierze wykorzystywane w trakcie tworzenia witryn sklepowych, zapewniają trwałe łączenie oraz dają spore pole do manewru jeśli chodzi o gabaryty witryny a dostępną przestrzeń. Również stosowane w trakcie wykonywania lad sklepowych, gablot, w meblarstwie i budownictwie. Aluminium, jako materiał lekki, coraz częściej stosowany jest jako jedyny element konstrukcyjny, składający się na różnego rodzaju meble. Łatwość wykonania łączeń dzięki śrubom oraz możliwość późniejszego pomalowania profilu aluminiowego, wpływają na atrakcyjnego tego produktu. Profile do gablot, wedle nazwy, wykorzystywane są również podczas tworzenia gablot szklanych. Wytrzymałość konstrukcji oraz, w niektórych przypadkach, możliwość jej demontażu, to dla wielu monterów i serwisantów spore udogodnienie. To podstawowej obróbki, jak przycinanie profili, możliwe jest stosowanie piłki ręcznej, jednak zaleca się stosowanie przeznaczonych do tego elektronarzędzi.

Produkt powszechnie używany przez różnego typu monterów oraz ekipy budowlane. O szeroki zastosowaniu, wykonany z łatwego do obróbki materiału, zapewnia trwałe łączenie elementów. Umożliwia także tworzenie samodzielnych konstrukcji z zastosowaniem niemal wyłącznie profili kwadratowych. Sposób chętnie wykorzystywany we współczesnym meblarstwie. Profile do gablot wykorzystywane są również do tworzenia rozmaitych, przeszklonych witryn sklepowych.