Projekt mojego wnętrza

W końcu odebraliśmy nasze wyczekane, piękne i duże mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum miasta Lublin. Teraz czeka nas kolejny etap przed upragnionym wprowadzeniem się. Oczywiście chodzi tutaj o urządzenie całego mieszkania, kompleksowo od samego początku do samego końca.

Jak zaprojektować swoje własne pierwsze mieszkanie?

projekty wnętrz nowoczesnych lublinNa początku sama myśl o projektowaniu własnego mieszkania samodzielnie przerażała mnie. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, nie interesowałam się również tym tematem w ogóle. Nie wiedziałam od czego zacząć. Przypadkiem trafiłam na kilka magazynów branżowych. Po dogłębnym przeczytaniu owym pism jeszcze więcej wątpliwości napłynęło do mojej głowy. Jest tyle różnych styli, technik wykonania, materiałów, producentów, firm, dodatków. Jak co ze sobą połączyć, a czego absolutnie nie robić? Co będzie ładnie wyglądało na żywo? No właśnie jeżeli podoba mi się coś na obrazku, to czy będzie tak samo wyglądać u mnie w mieszkaniu. A co z doborem wielkości, jeżeli kupimy lub zamówimy coś co okaże się potem za duże, albo za małe i nie będzie pasowało do naszego mieszkania. Im więcej wiedzieliśmy na tematy związane z projektowaniem wnętrz, tym więcej rodziło się wątpliwości. Wspólnie z rodziną zadecydowaliśmy w jednej kwestii – ma to być styl nowoczesny. I teraz jak postąpić najlepiej, jeżeli sami nie jesteśmy ekspertami z dziedziny projektowania wnętrz – poradzić się właśnie specjalistów. Tak, też zrobiłam, sięgnęłam po swój laptop i wyszukałam w internetowej wyszukiwarce frazę – projekty wnętrz nowoczesnych lublin. Ukazało się kilkadziesiąt wyników.

Oczywiście wybraliśmy najbardziej polecanego projektanta w mieście. Po przeczytaniu nawet kilku pierwszych pozytywnych opinii, widać było, że to wysokiej klasy fachowiec. Przy takich wyborach musimy zaufać swojej intuicji. Na pewno pomogą nam w tym opnie zamieszczone na różnych portalach internetowych – wystarczy je wyszukać w sieci.