Reklama z logiem własnej firmy

Mój tata prowadzi własną działalność gospodarczą, jest mechanikiem samochodowym. Nigdy nie narzekał na brak klientów, ale w pewnym momencie zauważył, że ma tylko stałych klientów, w ogóle nie przybywają nowi. A wiadomo, że jest to ważne jeżeli chcę się utrzymać odpowiednie zarobki, powinni być także nowi.

Zapachy do aut z własnym nadrukiem

choinki zapachowe z logoZaproponowałam tacie aby zainwestował i zamówił coś co będzie przekazywał swoim klientom, a Ci mogli dalej przekazywać swoim znajomym. Mój pomysł padł na choinki zapachowe z logo, które mógłby zawieszać w każdym naprawionym aucie i dodatkowo po jednym lub dwóch sztukach zostawiać do dalszego przekazania. Tacie spodobał się ten pomysł i wzięliśmy się za jego realizację. Znalezienie firmy, która stworzy takie choinki zapachowe nie było trudne, wiele firm w każdym mieście się zajmuje czymś takim. Zdecydowaliśmy się na 3 kolory choinek pachnących z logiem firmy taty, najbardziej znana zielona choinka oraz czerwone i żółte. Zielone zawieszał on sam w autach, które już naprawił i przekazywał właścicielom, dwie pozostałe kładł na fotelu pasażera i prosił o przekazanie swoim znajomym, którzy mogą potrzebować takich usług. Takie choinki sa bardzo tanim sposobem na reklamę, a są praktyczne. Po kilku miesiącach tata zauważył, że zaczynają pojawiać się nowi klienci i dzięki temu zyskał znacznie więcej klientów. Przez co musiał także zatrudnić nowego pracownika, a teraz myśli o kolejnym z powodu nadmiaru pracy.

Do stworzenia ciekawych reklam swojej firmy czasem dobrym pomysłem jest ten najprostszy. Zapachy do samochodów w formie choinek zapachowych są ciekawym i budżetowym wyjściem, bo jest dobre zarówno dla początkujących przedsiębiorców, zajmujących się naprawą aut, a także takich co prowadzą już warsztat jakiś czas.