Skąd wziąć pieniądze na markową torebkę?

Moja dziewczyna jest naprawdę fantastyczna, jednak ma jedną wadę – uwielbia tylko i wyłącznie markowe rzeczy. Ja nigdy nie miałem na to parcia, ale cóż – ideałów nie ma. Moja dziewczyna lubi torebki. Ma ich bardzo dużo w różnym stylu i kolorze. Ostatnio coś mruknęła pod nosem, aby chciała, bym kiedyś jej kupił jakąś torebkę.

Czy markowe torebki są drogie?

markowa torebkaWiem o tym, że ma ona niedługo urodziny i liczy na to, że dostanie ode mnie markową torebkę. Nie wiem po co, skoro ich ma tak dużo. Mówi jednak, że chciałaby mieć pamiątkę ode mnie, bo torebki to jej pasja i będzie je kolekcjonować do końca życia. Mówi, że w tej torebce ode mnie mogłaby się pokazać ze mną na weselu. A więc tutaj o prestiż chodzi. Fakt torebki są bardzo przydatne. Pozostaje teraz kwestia tego, skąd wezmę forsę na taką torebkę. Przecież rzeczy markowe mają swoją cenę. Popytałem się w tym celu mojej siostry, co sądzi o tej całej sytuacji z torebkami i czy znajdzie dla mnie jakieś rozwiązanie i czy ewentualnie pożyczy mi pieniądze, aby markowa torebka była prezentem dla mojej dziewczyny. Moja siostra powiedziała w prost, że jak chcę kupić markową torebkę, to mam jechać do galerii handlowej, bo tam są akurat promocje. Jak mi poleciła, tak zrobiłem. Pojechałem do tej galerii z drobną sumą pieniędzy i byłem bardzo zaskoczony, bo torebki markowe wcale nie były takie drogie! Myślałem, że kosztują zupełnie więcej i miło się zaskoczyłem przy tym.

Ciszę się, że już mam gotowy prezent dla mojej wymagającej dziewczyny. Torebka, którą jej wybrałem jest w kolorze czerwonym. Nie ma jeszcze takiej w swojej kolekcji, a więc na pewno będzie ona wyróżniać się spośród pozostałych. mam nadzieję, że ta torebka, nad którą tyle czasu się zastanawiałem, będzie trafnym prezentem dla mojej dziewczyny.