Sklep mojej mamy

Od kiedy pamiętam moja mama, zawsze miała przecudowne ubrania, a ja zawsze marzyłam o ty, by pewnego dnia móc ubrać, to, co ona ubiera. Kiedy odrobinę podrosłam i z małego dziecka stałam się nastolatką, poszła do mojej mamy i powiedziałam, że musi mi powiedzieć, gdzie jest sklep z jej ubraniami, ponieważ też chce nosić na sobie tak miękkie tkaniny. Moja mama powiedziała mi wtedy, że nie same ubrania odgrywają ważną rolę, ale głównie ich materiał.

Jak odkryłam kaszmir?

kaszmir sklepOczywiście na początku nie końca rozumiałam, o czym mówi, więc postanowiłam przejrzeć szybko jej szafę i porozglądać się za tym, czy rzeczywiście wszystkie jej ubrania, które mi się podobały, są z tego samego materiału. Okazało się, że tak właśnie byłam. Tak, więc nie długo później, dowiedziałam się co to za materiał i wpisałam w wyszukiwarce kaszmir sklep w celu znalezienia odpowiedniego miejsca. Już następnego dnia pojechałam do niego z moją mamą i moją siostrą. Byłam niesamowicie podekscytowana, ponieważ sklep był bardzo przestronny i miał bardzo duży asortyment, więc pomimo tego, że to był wciąż, tylko jeden sklep, spędziłyśmy tam dobre trzy godziny. Przymierzałam dosłownie wszystko, co mogłam znaleźć na ladzie i na wieszakach i teraz wiem, że gdybym tylko mogła, kupiłabym tam każdą najmniejszą rzecz. Wszystko za sprawą kaszmiru, który tak dobrze mi się kojarzył z moją mamą. Udało mi się znaleźć nawet takie same ubrania, jakie ona ma, bo jak się okazało, było ona już tam nie raz. Mogę szczerze powiedzieć, że pomimo tego, że zakupy aktualnie są dla mnie na porządku dziennym, to już młodego wieku, tylko jeden sklep jest moim ulubionym.

Tak już jest, że to, co kojarzy nam się z rodziną, ma dla nas bardzo duże znaczenie. Mnie od dzieciństwa kojarzył się z nią kaszmir. Dotąd tak pozostało. Są to takie małe rzeczy, które potrafią sprawić dużą przyjemność, dlatego, gdy tylko mam chwilkę, proszę moją mamę, by razem ze mną pojechała do naszego sklepu.