Skuteczna metoda szkoleń Agile

Jestem absolwentem bardzo popularnego u nas w kraju kierunku – zarządzanie i marketing. Pierwszą pracę, na szczęście udało mi się zdobyć już na studiach, mimo, że mieszkam w jednym z mniejszych miast Polski. Zaczęłam od płatnego stażu w dziale marketingu handlowego jednej z wiodących na rynku hurtowni. Po stażu zaproponowano mi etat na dobrym stanowisku.

Szkolenie Agile, czyli inne podejście

szkolenia AgileFirma bardzo stawia na rozwój wszystkich swoich pracowników. Już na stażu uczestniczyłem w ciekawych szkoleniach doskonalących takie obszary jak tworzenie prezentacji, czy zarządzanie własnym czasem. Od jakiegoś czasu można tez opcjonalnie uczestniczyć w programie w ramach szkolenia Agile. Szkolenia przeprowadzane są raz w tygodniu na jednym w z większych korytarzy, na wygodnych kanapach. Spotkania odbywają się pod nazwą „Elastyczna kawa”. Sama atmosfera podczas tych szkoleń jest bardzo luźna i rzeczywiście jest to pora, gdzie każdy siedzi z kubkiem porannej kawy w ręku. Podczas nich poruszamy tematy tak zwanego zwinnego podejścia do projektów. Chodzi o to aby podchodzić do nich w sposób elastyczny i innowacyjny. Dzięki temu projekty są realizowane w sposób szybki, a ich rezultat jest dopasowany do wymagań klienta. Efekty pracy mają odpowiadać na potrzeby klienta, nawet te, których sam sobie jeszcze nie uświadamia. Z zapałem uczestniczę w szkoleniach Agile, żeby jak najwięcej z nich wynieść i móc wprowadzać je do codziennej pracy, którą wykonuję.

Bardzo się cieszę, że udało mi się zdobyć staż, a później stałą pracę w tej firmie. To ogromna zaleta, gdy w przedsiębiorstwie stawia się na rozwój pracownika i aktywnie pomaga mu się zdobywać nowe umiejętności. Dzięki temu sam mam ochotę zmieniać na lepsze sposób w jaki realizuję powierzone zadania i dawać z siebie jak najwięcej. Do takiej pracy przychodzę z radością.