Solidny Level Mini

 

Znalezienie odpowiedniego jednośladu dla naszej pociechy, to nie jest łatwa sprawa. Jednak my zadaliśmy sobie ten trud i postanowiliśmy przedstawić jednoślad, który w wielu testach i porównaniach, wypadał zdecydowanie najlepiej. 

Dziecięcy Level Mini od Krossa

kross level miniPo wielu dniach spędzonych na analizowaniu parametrów, designu oraz wielu innych czynników, wspólnymi siłami, doszliśmy do wniosku, że Level Mini nie tylko przypadnie do gustu młodym cyklistom, ale również zapewni im maksymalną przyjemność z jazdy. Nie zapomnieliśmy też o tym, że rower dziecięcy musi gwarantować przede wszystkim bezpieczeństwo, ale o tym wspomnimy w dalszej części tekstu jeszcze nie raz. Zacznijmy jednak od tego, w co jest wyposażony. Na pierwszy plan wysuwa się tu aluminiowa, bardzo lekka rama oraz firmowy osprzęt. W Kross Level Mini nie zapomniano również o amortyzowanym widelcu, który tłumi drgania, zapewnia komfort jazdy oraz bezpieczne pokonywanie każdej nierówności. Układ napędowy oparty na komponentach znanego, japońskiego producenta zapewnia cichą i bezproblemową zmianę przełożeń. Specjalnie skonstruowane opony zapewniają świetne prowadzenie i optymalną przyczepność na każdej nawierzchni. O bezpieczeństwo hamowania dbają klasyczne V-Brake. Warto też podkreślić bardzo miły dla oka, kolorowy design, który bez wątpienia znajdzie uznanie w oczach młodych cyklistów. W testach bezpieczeństwa Level Mini miał jedne z najlepszych wyników, a tu należy dodać, że w tych testach brały udział również zagraniczne marki.

Rowery dziecięce to specyficzny segment. Tutaj liczy się każdy szczegół, gdyż nawet najmniejszy błąd konstrukcyjny, może skończyć się fatalnie. Na szczęście firma Kross projektuje naprawdę dobrze i z głową – przewidując potencjalne zagrożenia.