Tanie firany jako dobra alternatywa

Firany stanowią niezwykłą ozdobę okna, która może wpłynąć na wygląd pomieszczenia. Ostatnio postanowiłam zmienić wystrój swojego salonu, dlatego gdy po generalnym remoncie nadszedł czas na ozdoby skierowałam się w poszukiwaniu firany, która podkreśli piękny wygląd wnętrza.

Tanie firanki nie świadczą o złej jakości

tanie firanki na wymiarJako, że wydałam już dużo pieniędzy na remont chciałam trochę zaoszczędzić. W tym celu pojechałam do miejscowej galerii. Przechadzałam się od sklepu do sklepu, gdy zauważyłam napis „Tanie firanki na wymiar”. Pomyślałam, że może tutaj znajdę coś przystępnego cenowo, więc weszłam do środka i zaczęłam się rozglądać. Okazało się, że wybór był ogromny. Od makaronów, przez rolety rzymskie, aż po najzwyklejsze żakardowe firany. Zależało mi na czymś, co będzie pasować do mojego błękitnego salonu i jeszcze bardziej go rozświetlać, dlatego wybrałam uszyte z woalu szale z haftowanymi sercami. Powiedziałam sprzedawczyni, że pojadę do domu po potrzebne wymiary i wrócę jutro. Samo szycie firan nie trwało długo, bo zaledwie kilka dni później miałam je już u siebie. Poprosiłam o powieszenie firany na szelkach, żeby moje dzieci tak łatwo jej nie zdjęły. Po powieszeniu prezentowała się jeszcze piękniej niż w sklepie. Nie spodziewałam się takiego efektu po takiej cenie. W jakości też okazały się naprawdę dobre. Oczywiście materiał różni się od tego, z jakiego wykonane są droższe firany, ale przynajmniej nie przepłaciłam, a efekt nadal powala. Nie muszę męczyć się z prasowaniem, pranie jest łatwe, a wygląd przyjemny dla oka.

Tanie firanki na wymiar to dobra propozycja dla osób, które chcą trochę zaoszczędzić. Sama przekonałam się o tym, że cena nie świadczy o jakości, a efekt jest tak samo niezwykły jak w domu mojej przyjaciółki, która ma firany warte dwa razy więcej.