Usunięcie nietrafionego makijażu

Makijaż permanentny uważany jest za makijaż trwały. Jednak czasami decydując się na taki makijaż nie wiemy co nas czeka. Często okazuje się, że makijaż wykonany jest przez osobę niedoświadczoną, albo kolor pigmentu został źle dobrany co sprawia, że zamiast cieszyć się makijażem płaczemy.

Możliwość usunięcia makijażu permanentnego

usuwanie makijażu permanentnego warszawaNietrafiony makijaż permanentny staje się frustracją niejednej kobiety. Na szczęście istnieje możliwość usunięcia makijażu permanentnego. Jeśli chodzi o usuwanie makijażu permanentnego Warszawa posiada specjalistów w tej dziedzinie. Makijaż można usunąć na dwa sposoby. Może to być laserowe usunięcie makijażu permanentnego, bądź specjalnym preparatem. Oczywiście obojętnie na jaką metodę się decydujemy musimy najpierw przeprowadzić badania i skonsultować to ze specjalistą. Preparat używany do usuwania makijażu permanentnego działa w taki sposób, że rozjaśnia dany pigment, a także częściowo go usuwa. Preparat wprowadza się pod skórę, następnie tam następuje kumulacja barwnika i przedostanie się go na zewnątrz. Przedostaje on się w postaci strupków. Należy pamiętać, że podczas usuwania makijażu permanentnego należy stosować się do wszystkich zaleceń. Po wprowadzeniu preparatu pod górną warstwę naskórka i w momencie pojawienia się pierwszego strupka należny smarować dane miejsce specjalnym ochronnym kremem. Aby całkowicie usunąć dany makijaż zabieg należy powtórzyć trzy razy w odstępie około pięciu tygodni.

Reasumując w momencie kiedy okaże się, że dany makijaż permanentny nie jest w naszym guście, że całkowicie nam nie pasuje, że to nie ten kolor nie musimy załamywać rąk. Wystarczy zapisać się na usunięcie makijażu permanentnego. Specjaliści usuną makijaż w taki sposób, że nie będzie po nim śladu i będziemy mogły wrócić do naturalności.