Usuwanie rys z lakieru samochodowego

Nawet na najbardziej zadbanych samochodach mogą pojawić się rysy. Szczerze mówiąc nie jest to nic dziwnego, ponieważ na asfalcie leżą drobne kamyki oraz szkiełka, które mogą się wzbić w górę niesione podmuchem powietrza, który powstaje podczas przejazdu samochodu. Właśnie dlatego w Lublinie otworzono zakład, który zajmuje się usuwaniem rys. Praca idzie im bardzo dobrze.

Jak usuwa się rysy z lakieru?

usuwanie rys z lakieru LublinKażdy wie, że są pisaki, którymi można zamalować rysę. Jednak wiele osób jest zainteresowana profesjonalnymi usługami. Jeśli interesuje nas usuwanie rys z lakieru Lublin to bardzo miejsce by zamówić taką usługę. W każdą rysę daje się odrobinę podkładu do lakieru samochodowego. Jeśli widać, że stary podkład jest, delikatnie za pomocą specjalnego dłutka ściera się go. Dzięki temu można być pewnym, ze nowy podkład będzie świetnie trzymał w tym miejscu lakier. Dopiero później dopasowuje się odpowiedni lakier. Robi ro komputer, który za pomocą specjalnego czujnika bada kolor, jego nasycenie, a nawet to, w jakim stopniu zdążył się utlenić. Specjalne proszki lakiernicze są mieszane tak, aby zyskać właśnie taką barwę. Lakiernik aplikuje ten lakier w taki pisak i dopiero wtedy zamalowuje wszystkie rysy. Praca jest bardzo dokładna, ale dzięki niej nawet najbardziej porysowany pojazd może wyglądać tak, jakby nic takiego się nie przydarzyło. Właśnie dlatego ta usługa jest tak ceniona.

Usunięcie rysy z pojazdu nie jest rzeczą trudną, ale żeby zrobić to profesjonalnie trzeba mieć odpowiednie wyszkolenie. oczywiście specjaliści są w stanie zrobić to tak, że nie będzie już z tymi rysami żadnego kłopotu. Lepiej jest zapłacić nieco więcej niż za amatorski pisak, gdyż taki zabieg może nawet zwiększyć cenę samochodu podczas jego sprzedaży. To naprawdę bardzo dobra usługa.