Współpraca z dobrym architektem

Padła koncepcja, żeby otworzyć kolejną filię banku. Pomysł ten zdecydowanie poparłem, ponieważ miałem świadomość, że przyniesie to spore zyski a inwestycja szybko się zwróci. Głosowanie wykazało, że powstanie nowy budynek i ja miałem się tym zająć osobiście.

Budynek zaprojektowany przez dobrego architekta

dobry architekt krakówPotrzebowałem jakiegoś ciekawego projektu, ponieważ nie miałem koncepcji. Wiedziałem, że przyda mi się pomoc dobrego architekta i takiego postanowiłem poszukać. Zależało mi na nowoczesnym i estetycznym budynku, dlatego do współpracy potrzebny był mi bardzo dobry architekt Kraków mógł się pochwalić dobrymi specjalistami i byłem pewny, że ktoś ze znajomych poleci mi architekta. Odezwałem się do kolegi, który był prezesem spółki i wybudował kilka nowych budynków. Liczyłem, że wskaże mi dobrego architekta. Jak się dowiedziałem, wszystkie budynki kolegi wybudował ten sam architekt. Dostałem namiar na tego człowieka i podjąłem z nim negocjacje. Zdecydowałem się na współpracę, ponieważ pokazał mi wszystkie swoje projekty i przypadły mi one do gustu. Projekty zdecydowanie przypadły mi do gustu. Architekt zabrał się za pracę od razu i obiecał za miesiąc zaprezentować wstępny pomysł na budynek dla banku. Byłem przekonany, że architekt ten da z siebie wszystko. Sprawdziłem go na dodatek i dowiedziałem się dzięki temu, że był to bardzo rzetelny i uczciwy człowiek. To, że posiadał ogromny talent, doskonale wiedziałem, ponieważ widziałem jego projekty. Wybrałem dobrego architekta.

Zaprojektowany przez tego architekta budynek banku prezentował się tak doskonale, że wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. Potrafiłem zająć się tym temat i znalazłem odpowiedniego człowieka do współpracy. Byłem w końcu osobą, na którą zawsze można było liczyć.