Zarezerwowanie pokoju w najlepszym hotelu

Mój szef był bardzo wymagającym człowiekiem, ale już zdążyłam do tego przywyknąć. W końcu pracowałam dla niego od pięciu lat i już nic nie było mnie w stanie zaskoczyć. Miałam spory zakres obowiązków i byłam w stanie wywiązać się ze wszystkiego na najwyższym poziomie.

Wybór najlepszego hotelu dla prezesa

hotel okuninkaKierownik handlowy złapał nowego kontrahenta, który miał odegrać kluczową rolę w rozwoju firmy i na spotkanie z tym człowiekiem prezes musiał pojechać osobiście. Spotkanie miało się odbyć w Okunince, gdzie kontrahent prowadził swoją działalność. Prezes poprosił mnie, bym znalazła dla niego jakiś bardzo luksusowy hotel Okuninka była chętnie odwiedzana przez turystów i dzięki temu było tam sporo hoteli. Przejrzałam wszystkie dostępne oferty i zdecydowałam się na hotel, który nie dość, że mieścił się blisko firmy kontrahenta, to na dodatek był oceniany jako najlepszy. Poczytałam opinie o hotelach w Okunince, żeby mieć pewność, że dla prezesa wybiorę najlepszy. Pokój hotelowy, który zarezerwowałam miał dostęp do darmowego internetu, własną łazienkę, lodówkę z zimnymi napojami i ogromne łóżko. Ponadto był tam balkon i prezes będzie mógł sobie wyjść swobodnie na papierosa. Po dokonaniu rezerwacji poszłam do prezesa, żeby przekazać mu wszystkie informacje związane z pobytem w hotelu. Prezes wyjechał następnego dnia z samego rana i miałam nadzieję, że pobyt w hotelu upłynie mu bardzo przyjemnie. Spotkanie z kontrahentem było ważne, dlatego relaks przed spotkaniem był konieczny.

Umowa została podpisana, co zresztą nikogo w firmie nie dziwiło, bo prezes to wiedział jak negocjować. Z hotelu był tak zadowolony, że postanowił wybrać się do tego samego miejsca ze swoją małżonką na cały weekend. Zarezerwowałam apartament dla dwóch osób.