Zbity ekran w telefonie komórkowym

Duże wyświetlacze, które cechują obecnie niemal wszystkie telefony komórkowe typu smartphone mają jeden, podstawowy mankament – bardzo często ulegają pęknięciom. Wymiana ekranu nie jest skomplikowanym działaniem, ale w związku z delikatnymi podzespołami kryjącymi się pod zbitą szybką, warto skorzystać z pomocy specjalistów. 

Wymiana ekranu w Samsungu s8 plus

wymiana ekranu samsung s8 plusSamsung s8 plus to smartphone, który cieszy się niemal samymi pozytywnymi opiniami. Bardziej przezorni użytkownicy zabezpieczyli się przed uszkodzeniem ekranu i zakupili specjalne szkło hartowane. Jednak ci, którzy nie zdążyli, będą zmuszeni skorzystać z serwisu komórkowego. Wymiana ekranu Samsung s8 plus może wiązać się z dwoma rozwiązaniami – skorzystanie z pobliskiego, prywatnego serwisu bądź autoryzowanego serwisu firmy Samsung. Pierwsza opcja ma dwie podstawowe zalety – naprawa prawdopodobnie będzie trwała krócej, a do tego jej cena będzie niższa (zwłaszcza, gdy wcześniej sami zakupimy odpowiednią część, a punkcie zapłacimy za samą usługę wymiany). Jednak autoryzowany serwis daje nam pewność rzetelnego wykonania usługi, ingerencja w telefon nie będzie wiązała się z utratą gwarancji, jeśli taką jeszcze posiadamy, a do tego na tę usługę także będzie nam przyznana gwarancja. Listę serwisów, które są autoryzowane przez Samsunga znajdziemy w internecie wraz z cennikiem, wobec tego koszt naprawy będziemy znali od początku. Obecny koszt wymiany ekranu w Samsungu s8 plus to ok. 850 zł. 

Pęknięty ekran telefonu komórkowego wymaga natychmiastowej naprawy pomimo, że w wielu przypadkach nadal można z niego korzystać, a jedyny minus to defekt estetyczny. Jednak długotrwałe używanie telefonu w takim stanie może spowodować jego dalsze uszkodzenie, co wiązać się będzie na przykład z absorbowaniem wilgoci przez pęknięty ekran.